Jaoston toimihenkilöt
Jaoston puheenjohtaja Mäkinen Mari mappe1975@gmail.com 0405552832
Johtokunnan jäsen, Rahastonhoitaja, Jaoston jäsen Leivo Heli heli.leivo@trafotek.fi 0407565436
Valmentaja, Jaoston jäsen Tarvainen Pia-Liisa pia.liisa.tarvainen@gmail.com 0407452390
Valmennusvastaava, Jaoston jäsen, Viestintävastaava Rasi Jarmo jarmo.rasi@naantali.fi 0407378768
Jaoston jäsen, Ohjaajavastaava Laine Tero tero.t.laine@gmail.com 0400848909
Jaoston jäsen, Urheilijoiden edustaja Noopila Simo simo.noopila@hotmail.com 0442753300
Jaoston jäsen, Vanhempien edustaja Salmelainen Leena leena.salmelainen@turku.fi 0505417924
Jaoston jäsen Skonbäck Toni skonbacktoni@gmail.com 0443546445
Yleisurheilu
«  Syyskuu   »
Kategoriat