Jaoston toimihenkilöt
Jaoston puheenjohtaja, Johtokunnan jäsen Salmelainen Leena leena.maskunkataja@gmail.com 0505417924
Johtokunnan jäsen, Rahastonhoitaja, Jaoston jäsen Leivo Heli heli.leivo@trafotek.fi 0407565436
Valmennuspäällikkö, Viestintävastaava Rasi Jarmo jarmo.rasi@naantali.fi 0407378768
Valmentaja, Jaoston jäsen Tarvainen Pia-Liisa pia.liisa.tarvainen@gmail.com 0407452390
Jaoston jäsen Laine Johanna joheva40@gmail.com 0405727584
Jaoston jäsen, Ohjaaja Loukonen Minna loukonen.minna@gmail.com 0443672393
Jaoston jäsen, Urheilijoiden edustaja Noopila Simo simo.noopila@hotmail.com 0442753300
Jaoston jäsen, Ohjaaja Rasi Joona joona.rasi.jr@gmail.com
Jaoston jäsen Skonbäck Toni skonbacktoni@gmail.com 0443546445
Jaoston jäsen Sorje Olli osorje@gmail.com 0503783937
Jaoston jäsen Ylikännö Jani jani.ylikanno@dnainternet.net 0405014766
Ohjaajavastaava Laine Tero tero.t.laine@gmail.com 0400848909