Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Clou Valmentaja Forsell Sofia @: sofia.keppola@gmail.com
tel:0456369529
Clou Valmentaja Mäkinen Lotta-Elina @: lottaelina.makinen@gmail.com
tel:0400444909
12-15 v. Valmentaja Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
12-15 v. Valmentaja Forsell Sofia @: sofia.keppola@gmail.com
tel:0456369529
12-15 v. Valmentaja Keppola Sanni @: keppola.sanni@gmail.com
tel:040-0315114
9-11 v. Valmentaja Kapuinen Kerttu @: kerttu.kapuinen@dnainternet.net
tel:0500803144
9-11 v. Valmentaja Laine Jasmin @: jasminlaine05@gmail.com
tel:0451090300
5-6 v. Valmentaja Leino Mila @:
tel:
5-6 v. Valmentaja Virta Adonika @: adonikavilhelmiina@gmail.com
tel:
Carisma Valmentaja Auramo Jenni @: jenni_a_@hotmail.com
tel:0405225153
3-4 v. Valmentaja Keppola Sanni @: keppola.sanni@gmail.com
tel:040-0315114
3-4 v. Valmentaja Mäki-Turja-Grönroos Riitta @: mtg@dnainternet.net
tel:0400823432
7-8 v. Valmentaja Kapuinen Kerttu @: kerttu.kapuinen@dnainternet.net
tel:0500803144
7-8 v. Valmentaja Vihersalo Emilia @: kristiina.vihersalo@tukena.fi
tel:0405797450
Voimistelujaosto Jaoston puheenjohtaja Mäki-Turja-Grönroos Riitta @: mtg@dnainternet.net
tel:0400823432
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Auramo Sirpa @: sirpa.auramo@gmail.com
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Forsell Sofia @: sofia.keppola@gmail.com
tel:0456369529
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Herttolin Minna @: minna.herttolin@dnainternet.net
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Torikka Virpi @: virpi.torikka@gmail.com
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Virtanen Soile @: soilevirtanen22@luukku.com
tel:
Voimistelu
«  Huhtikuu   »
Kategoriat