Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
7-8 vuotiaat Valmentaja Hietaharju Venla @: venla.hietaharju@gmail.com
tel:0407783448
7-8 vuotiaat Valmentaja Hilpinen Hanna @: hanna.hilpinen@gmail.com
tel:0407436030
9-11 vuotiaat Valmentaja Lempinen Jennika @: lempinen.jennika@gmail.com
tel:0400182617
9-11 vuotiaat Valmentaja Salin Suvi @: suvi.salin@gmail.com
tel:0404829101
12-15 vuotiaat Valmentaja Mäkinen Lotta-Elina @: lotta.makinen@edu.turkuamk.fi
tel:0400444909
Voimistelujaosto Jaoston puheenjohtaja Mäki-Turja-Grönroos Riitta @: mtg@dnainternet.net
tel:0400823432
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Aaltonen Tarja @: tarja@maoy.fi
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
Voimistelujaosto Jaoston jäsen Torikka Virpi @: virpi.torikka@gmail.com
tel:+358503279739
Voimistelujaosto Mediavastaava Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
Voimistelujaosto Viestintävastaava Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
Voimistelujaosto Tiedottaja Anttila Karoliina @: karo.anttila@luukku.com
tel:
Crescendo Valmentaja Keppola Sanni @: keppola.sanni@gmail.com
tel:040-0315114
Crescendo Valmentaja Keppola Sofia @: sofia.keppola@gmail.com
tel:0456369529
Crescendo Valmentaja Martin Iiris @: iiris.martin@gmail.com
tel:0509178151
Voimistelu
«  Heinäkuu   »
Kategoriat