Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Ohjaajat Valmentaja Aaltonen Meri @: aaltomarhel@gmail.com
tel:0449708737
Ohjaajat Valmentaja Ahtonen Laura @: laura.ahtonen00@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Hietaharju Venla @: venla.hietaharju@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Kajala Johanna @: johanna-2@dnainternet.net
tel:0440559479
Ohjaajat Valmentaja Kapuinen Kerttu @: kerttu.kapuinen@dnainternet.net
tel:
Ohjaajat Valmentaja Laaksonen Emma @: emmalaaksonen14@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Laine Jasmin @: jasminlaine05@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Lempinen Jennika @: lempinen.jennika@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Mäkinen Lotta-Elina @: lottaelina.makinen@gmail.com
tel:0400444909
Ohjaajat Valmentaja Martin Iiris @: iiris.martin@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Tamminen Amanda @: tamminen.amanda@gmail.com
tel:
Ohjaajat Valmentaja Virta Adonika @: adonikavilhelmiina@gmail.com
tel:
Voimistelu
«  Joulukuu   »
Kategoriat