Jaoston toimihenkilöt
Puheenjohtaja Mäkinen Mari mappe1975@gmail.com 0405552832
Hallituksen jäsen Haavisto Olli olli.haavisto@turku.fi 0405053032
Hallituksen jäsen, Ohjaaja Laine Tero tero.t.laine@gmail.com 0400848909
Hallituksen jäsen Noopila Simo simo.noopila@hotmail.com 0442753300
Hallituksen jäsen, Huoltaja Salmelainen Leena leena.salmelainen@turku.fi
Hallituksen jäsen, Valmentaja Tarvainen Pia-Liisa pia.liisa.tarvainen@gmail.com 0407452390
Rahastonhoitaja Leivo Heli heli.leivo@trafotek.fi 0407565436
Valmennuspäällikkö, Viestintävastaava Rasi Jarmo jarmo.rasi@naantali.fi 0407378768
Yleisurheilu
«  Tammikuu   »
Kategoriat