Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
B-pojat Tervaportti Joukkueenjohtaja Niemelä Sanna @: sannahniemela@gmail.com
tel:0505024990
E-pojat Salama Joukkueenjohtaja Taivainen Mikko @: mikko_taivainen@hotmail.com
tel:0440990100
CB-tytöt Leopardit N2 Joukkueenjohtaja Puottula Tatu @: tatu.puottula@mobimar.com
tel:0438222011
CB-tytöt Leopardit N2 Joukkueenjohtaja Tasanen Nökö @: Noko.tasanen@skymedia.fi
tel:0400799995
C-tytöt Murto Joukkueenjohtaja Vauramo Tero @: tero.vauramo@gmail.com
tel:
D-tytöt Sudet Joukkueenjohtaja Johtela Tommi @: tjohtela@gmail.com
tel:+358 50 455 7288
ED-tytöt Iskut, Pedot, Marjat Joukkueenjohtaja Etupaltta Johanna @: johanna.etupaltta@gmail.com
tel:0405089391
Lentopallo
«  Tammikuu   »
Kategoriat